tu nás nájdeš    

Coworking Benar

Nad Plážou 33

974 01 Banská Bystrica

+421 905 335 467

coworking@benar.sk

V blízkom dosahu coworkingu sa nachádza:

  • Parkovanie - pred Lídlom - 1. hodina zadarmo -  5 minút chôdze
  • Zastávka MHD - 5 minút chôdze
  • Reštaurácia - Belveder - 5 minút chôdze
  •                        Európa SC - 10 minút chôdze
  • Hotel - Dixon - 20 minút chôdze
  •             El Corso - 15 minút chôdze

Otázky a odpovede

Najčastejšie dotazy, na ktoré odpovedáme:

Ponuka pracovísk 

Chcel by som u vás pracovať len 7 dní v mesiaci a takú možnosť som nenašiel. Ako si to mám objednať? 

Buď zvolíš 7x možnosť pracovisko na jeden deň, v kalendári si zarezervuješ 7 dní v danom mesiaci podľa tvojich potrieb a zaplatíš 7x20€ alebo si všimneš, že možnosť "prenájom na 10 dní " je za cenu 100€ na mesiac a teda zvoliť túto možnosť bude pre teba oveľa výhodnejšie, aj keď nemáš v pláne využiť celých 10 dní. 


Potrebujem u vás pracovať časť jedného a časť druhého mesiaca a vyhovoval by mi program na jeden mesiac. Je to možné rezervovať napríklad od 15. dňa jedného mesiaca do 15. dňa druhého mesiaca? 

Jasné. Flexibilita je samozrejmosťou. Dôležité je správne rezervovanie požadovaných dní v rezervačnom kalendári. 


Chcem u vás otvoriť pravidelnú školu komunikačných schopností na pol roka pre cca 20 ľudí. Stretnutia by mali prebiehať jednu sobotu v mesiaci. Je to u vás možné?

Jednoznačne! Napíš túto svoju požiadavku do objednávkového formulára pre prenájom miestnosti na prednášku a my zladíme požadované termíny. Na svoj zámer budeš mať k dispozícii počas soboty celý priestor s kuchynkou a terasou. Určite budeš ty a tvoji študenti spokojní. 

Ďalšie možnosti

Sme firma pôsobiaca na celom Slovensku. Chceli by sme u vás /kvôli dobrej dostupnosti pre všetkých/ urobiť školenie obchodných zástupcov. Koľko ľudí vieme u vás takto vyškoliť? 

Jedna možnosť je rezervácia "samostatnej miestnosti", ktorá je dimenzovaná pre cca 10 ľudí a je vám k dispozícii počas pracovných dní a po dohode aj počas víkendu. Ak potrebujete školiť viac ľudí ako 10, využite možnosť "prednáškovej časti", ktorá je k dispozícii hlavne počas víkendov. V prípade včasnej rezervácie je možné tento priestor pre vás rezervovať aj počas pracovných dní.  Samozrejmou súčasťou sú prezentačné pomôcky ako projektor a flipchart. 

Ďalšie možnosti


Kontaktujte nás


Som terapeut z Bratislavy a rád by som si u vás vybavil počas jedného dňa sedenia so svojimi klientami z vášho regiónu. Zaujíma ma, či viete ponúknuť separovaný priestor na moju prácu s klientami? Ako mám postupovať?

Váš dotaz je úplne na mieste. Týmto spôsobom už u nás pracuje niekoľko terapeutov a máme s tým výbornú skúsenosť. Zvoľte možnosť "Samostatná miestnosť na jeden deň". V rezervačnom systéme si zvoľte požadovaný deň a môžete sa tešiť na stretnutia :). Bude vás tu čakať samostatná miestnosť so sedačkami, kde budete mať vami požadované súkromie.

Ďalšie možnosti


Naša firma je z Bratislavy. Je možné u vás urobiť  pohovory na pracovníkov vášho regiónu počas dvoch dní? Máte na to kapacitu a viete nám zabezpečiť súkromný, oddelený priestor?

Vašej požiadavke najlepšie vyhovuje "samostatná miestnosť", ktorá vám zabezpečí úplné súkromie a kapacitne je absolútne vhodná. Je vám k dispozícii počas pracovných dní a po dohode aj počas víkendu.